Intencje mszalne

Intencje 13-20.10.2019

Utworzono: 14.10.2019 Autor: Proboszcz

Niedziela, 13.10

8:00 – Za śp. męża Stefana Hajduk w 20. roczn. śmierci oraz śp. córkę Gabrielę Stanik w 20. roczn. śmierci

9:30 – Za Łucję i Marka z okazji 40. roczn. ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11:00 – Za śp. Rudolfa Pantke w 9. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodzin Pantke, Rybok, Nowak i Klemens

12:30 – W int. dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu: Kamila Oskara Komendarczyk, Mikołaja Waldemara Łukowskiego, Tymoteusza Jakuba Kurpiewskiego

16:00 – Za śp. dziadków Koniecznych i Marcinkiewicz oraz śp. Tomasza Piątka – od Justyny z rodziną

18:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

 

Poniedziałek, 14.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. rodziców Martę, Jerzego i Augustyna, za dziadków Julię i Pawła, za Małgorzatę oraz siostrę Bernadettę i szwagra Józefa

8:00 – W int. parafian

18:00 – Za śp. rodziców Kazimierę i Marka Król

 

Wtorek, 15.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Jerzego Respondek

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Władysława i Romana, Zofię, Zygmunta, Karola oraz rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Małgorzatę Dudała w 30. dni po śmierci

18:00 – W int. Iwony i Wojciecha Stolka w 25. roczn. ślubu

 

Środa, 16.10

7:00 – W intencji dobroczyńców

7:00 – Za śp. rodziców Cecylię i Jana Janikowskich oraz rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

8:00 – W int. emerytów i rencistów

8:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Arkadiusza Pyczka w 13 roczn. śmierci, za śp. Remigiusza Pyczka w 7. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Irminę Gnatowską w 20. roczn. śmierci

 

Czwartek, 17.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Wojciecha Giewartowskiego

8:00 – Za śp. Romualdę

18:00 – Do miłosierdzia Bożego za śp. rodziców Pelagię i Wojciecha Kuźniackich oraz za zmarłych z rodziny Kuźniackich

18:00 – Michała Naroskiego

18:00 – Za śp. Rafała Żurańskiego w 10. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

 

Piątek, 18.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Czesławę Plackowiak – od syna Sławka z żoną

18:00 – Za śp. męża Longina i syna Sławka Krysińskich oraz za zmarłych rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Eugeniusza Pieszko – od rodziny Socha

18:00 – Za śp. Wojciecha Dadej

 

Sobota, 19.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Ryszarda Baczmańskiego

18:00 – Za śp. Annę, Krystynę i Piotra Starczewskich

18:00 – Za śp. Stanisława Letkiewicza w 1. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Pawła w 4. roczn. śmierci i za śp. Stanisława w 5. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

 

Niedziela, 20.10

8:00 – Za śp. rodziców Franciszkę i Józefa oraz za śp. Renatę, Monikę i Ryszarda

9:30 – Za śp. Henryka Skibę w 1. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron

11:00 – Za śp. Kazimierę Biegaj oraz za zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny

12:30 – Za dzieci obchodzące rocznicę chrztu świętego: Nadię Weronikę Pilarską, Zofię Siupikę oraz Julię i Zuzannę Wojnowskie

16:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Gertrudę Barańską w 23. roczn. śmierci oraz za śp. Kazimierza Barańskiego i zmarłych z rodziny z obu stron

Intencje 6-12.10.2019

Utworzono: 05.10.2019 Autor: Proboszcz

 

Niedziela, 6.10

8:00 – W int. Apostolstwa Modlitwy

9:30 – Za śp. Eugeniusza i Bogusława Bocian

11:00 – Za śp. Henryka Gojnego w 1. rocznicę śmierci

12:30 – W int. Walerii i Józefa z okazji 45. rocznicę ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

16:00 – Za śp. Jolantę Puchałę

18:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

 

Poniedziałek, 7.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Bronisławę w 22. rocznicę śmierci oraz śp. Franciszka w 40. rocznicę śmierci

8:00 – Za śp. Eugeniusza Wójcik

18:00 – Za śp. Eugeniusza Pieszko – od siostry Aleksandry

 

Wtorek, 8.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – W int. parafian

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Jadwigę Poznańską – od rodziny Boratyńskich

18:00 – Za śp. Jana Fidor w 5. roczn. śmierci

 

Środa, 9.10

7:00 – W intencji dobroczyńców

8:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Eugeniusza Szmudzińskiego – od brata Jana z rodziną

18:00 – W int. fryzjerów z Cechu Rzemiosł Różnych o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla nich i ich rodzin

18:00 – Za śp. Bożenę Kordzik

 

Czwartek, 10.10

7:00 – Za śp. rodziców chrzestnych: Karolinę i Wojciecha

8:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Władysława Mirochę

18:00 – Za śp. Piotra Barczyka

18:00 – Za śp. Halinę Kaletę-Wojtuch oraz rodziców Marię i Rudolfa Wojtuch

 

Piątek, 11.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Jana Kłaczyńskiego

18:00 – W int. Brygidy Jacalskiej w 80. roczn. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

18:00 – W int. chrześcijan prześladowanych za wiarę

 

Sobota, 12.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za Ojca Świętego, Ojczyznę, Radio Maryja i Telewizję Trwam

18:00 – Za śp. ojców jezuitów: Wójcika, Bąka, Dolańskiego, Kumurowicza, Wiktora, Mrozka, Skowronka, Tarnawskiego, Smulla, Swaczynę oraz wszystkich ojców i braci pracujących w naszej parafii

18:00 – Za śp. Halinę Gromala

18:00 – Za śp. Grzegorza Smus w 1. rocznicę śmierci

 

Niedziela, 13.10

8:00 – Za śp. męża Stefana Hajduk w 20. rocznicę śmierci oraz śp. córkę Gabrielę Stanik w 20. roczn. śmierci

9:30 – Za Łucję i Marka z okazji 40. rocznicę ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11:00 – Za śp. Rudolfa Pantke w 9. rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodzin Pantke, Rybok, Nowak i Klemens

12:30 – W int. dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu: Kamila Oskara Komendarczyk, Mikołaja Waldemara Łukowskiego, Tymoteusza Jakuba Kurpiewskiego

16:00 – Za śp. dziadków Koniecznych i Marcinkiewicz oraz śp. Tomasza Piątka – od Justyny z rodziną

18:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)