Ogłoszenia na 26. Niedzielę Zwykłą – 29 września 2019

Utworzono: 30.09.2019 Autor: Proboszcz Odsłony: 96

1. Od 1 października przyjmujemy już wszystkie intencje mszalne na rok 2020 również za zmarłych. W imieniu jubilatów, którzy mieli dotąd czas zgłaszać swoje intencje, dziękujemy za zrozumienie.

2. Przez cały październik będziemy się wspólnie modlić różańcem – codziennie o godz. 17:30. W każdy wtorek różaniec będą prowadziły dzieci. Natomiast dzieci pierwszokomunijne zapraszamy we wtorek, 1 października, na uroczyste poświęcenie różańców, które w tym dniu otrzymają. Z kolei Apostolstwo Modlitwy zaprasza na modlitwę różańcową po Mszach porannych o godz. 8:00.

3. Najbliższy czwartek, 5 września, to Pierwszy Czwartek Miesiąca. W tym dniu odwiedzimy naszych chorych z Komunią Świętą. Z kolei o godz. 18:00 odprawimy Mszę w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.

4. Najbliższy piątek, 6 września, to Pierwszy Piątek Miesiąca. Zachęcamy, żeby przyjąć w tym dniu Komunię Świętą w intencji wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Jezusa. W tym dniu będzie okazja do spowiedzi przed Mszami porannymi oraz po południu od godz. 16:00. Dzieci zapraszamy szczególnie na dodatkową Mszę Świętą o godz. 16:30.

5. Najbliższa sobota, 7 września, to Pierwsza Sobota Miesiąca. Zapraszamy w tym dniu na Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny – o godz. 8:30. Z kolei na godz. 9:00 zapraszamy na Mszę Świętę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Po tej Mszy będzie zmiana tajemnic różańcowych i nabożeństwo fatimskie.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w następną środę, 9 października, po wieczornej Mszy Świętej.

7. Młodzież klas ósmych oraz szkół średnich zapraszamy do wspólnoty młodzieżowej Magis – spotkania w każdy piątek o godz. 19:00.

8. Młodzież studiującą i pracującą zapraszamy natomiast do wspólnoty Manresa, która spotyka się w każdą niedzielę o godz. 19:00.

9. Osoby zainteresowane modlitwą o dobrego męża albo o dobrą żonę zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę, 19 października, o godz. 19:00; można też skontaktować się z ojcem Jerzym.

10. W programie Drugiego Forum Rodziny, które odbędzie się w naszej parafii, przewidziana jest „Randka małżeńska i narzeczeńska”: w sobotę, 19 października, od godz. 16:30 do 19:30. Także 19 października o godz. 19:30 odbędzie się w kościele koncert zatytułowany „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus”. Więcej informacji: na plakatach i na stronach internetowych.

11. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na cele inwestycyjno-remontowe.